تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل .

تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل

اولين نكات برگزاري مراسم عروسي

در زمان مراسم عروسي آنقدر كه عروس و داماد نگران هستند و استرس دارند، ممكن است نكاتي را فراموش كنند، براي اينكه اين اتفاق نيفتد و همه چيز تحت مديريت و مرتب باشد، بايد در هماهنگي لازم پيش از شب عروسي خيلي نكات را مد نظر داشته باشند. برنامه ريزي مهمترين اصل بوده و بايد به اندازه كافي زمان بگذاريد. علاوه بر اينكه پذيرايي، ديزاين، خدمات مجالس و ... را به يك موسسه خدمات مجالس حرفه اي مي سپاريد، كارهاي اوليه اي هست كه فقط از عهده خودتان بر مي آيد و مديريت آن به صورت كامل با شماست. 

علاوه بر تاريخ برگزاري مراسم، شما با در نظر گرفتن بودجه و ميزان پولي كه براي مراسم عروسي خود در نظر گرفته ايد بايد مسئوليت كارهاي اوليه را به عهده بگيريد انتخاب آرايشگاه، تهيه لباس عروس، انتخاب دسته گل، از همه مهمتر عكاس و فيلم بردار و بسياري از موارد كه هماهنگي آنها تنها به عهده عروس و داماد است. ما در مقاله اي با نام نكات اوليه برگزاري مراسم عروسي سعي كرده ايم تا حدودي شما را با اين وظايف و نحوه انجام آنها آشنا كنيم

 

با سپردن همه كارها به تشريفات ملل در رابطه با كارهاي حرفه اي تشريفات و خدمات مجالس خود مي توانيد يكي از مهمانان ويژه مراسم عروسي خود باشيد. اين موسسه با كادري حرفه اي و مجرب با در اختيار داشتن به روز ترين تجهيزات تشريفات عروسي شبي به ياد ماندني را براي شما رقم مي زند.


برچسب: خدمات مجالس، بهترين تشريفات مجالس، تشريفات مجالس ملل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۷:۳۸ توسط:admin موضوع:

تشريفات عروسي چه خدماتي ارائه مي‌دهد؟

عروس و دامادها هميشه نگران اين هستند كه مراسم عروسيشان چطور برگزار خواهد شد. اين نگراني آنها ناشي از جواني و بي‌تجربگيشان است. اگر يك فرد باتجربه و معتمد باشد كه آنها بتوانند با خيال راحت امور مربوط به اين شب سرنوشت‌ساز را به او بسپارند، كابوس‌هاي شبانه آنها به رؤيا تبديل خواهد شد.

اگر بتوانند يك مؤسسه تشريفات عروسي و خدمات مجالس معتمد پيدا كنند، بار مشكلات و استرس‌هاي آنها كاهش خواهد يافت. اولين كاري كه اين مؤسسه انجام مي‌دهد، اطلاع از سليقه عروس و داماد است. دومين موردي كه آنها بايد از آن مطلع شوند، بودجه‌اي است كه براي اين كار در نظر گرفته‌ شده است. تاريخ برگزاري مراسم و تعداد مهمانان نيز از مواردي هستند كه مؤسسه به اطلاع از آنها نياز دارد.

اولين كار اين مؤسسات انتخاب يك تالار يا باغ عروسي متناسب با سليقه، تعداد مهمانان و بودجه عروس و داماد، گل آرايي تالار يا باغ و تزئين اتاق عقد، سفره عقد، جايگاه عروس و داماد نيز برعهده اين مؤسسات است.

تشريفات ملل در راستاي كمك به عروس دامادها براي انتخاب بهترين تشريفات عروسي و خدمات مجالس مقاله اي با عنوانتشريفات عروسي چه خدماتي ارائه مي‌دهد؟ شما را راهنمايي مي كند

 

با يك مديريت درست در تمام اين موارد و همچنين نظارت بر تمام امور، اين مؤسسات مي‌توانند در برقراري هرچه بهتر مراسم عروس و داماد را همراهي كنند. تشريفات ملل با سال ها تجربه در زمينه تشريفات و خدمات مجالس با شما همراه خواهد بود.


برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، باغ عروسي، سفره عقد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۴:۴۶ توسط:admin موضوع:

تشريفات ملل بهترين راهنماي برگزاري مراسم عروسي

موسسات تشريفات مجالس در مرحله اول وظايفي را برعهده دارند كه در تمام اين شركت ها قطعا انجام مي شود آن هم خدمات مجالس و پذيرايي است اما اينكه اين خرمات به چه شكلي انجام شود از اهميت بالايي برخوردار است. معمولا تشريفات عروسي مواردي مانند اجاره تالار يا  باغ عروسي، تزئين محل برگزاري مجالس عروسي، تهيه شام براي مهمانان، ميوه و شيريني و دسر، گروه موسيقي، عكاسي و فيلم‌برداري، كيك و سفره عقد، گل آرايي ماشين عروس، دسته گل عروس، آرايشگاه و لباس عروس و... را در پكيج هاي پيشنهادي خود دارند كه با توجه به انتخاب كردن يا نكردن هر كدام قيمت تشريفات عروسي متغير مي شود.

 

به دليل دغدغه و مشغول بودن زوج ها در زمان برگزاري مراسم عروسي بهتر است همه خدماتي كه تمايل به انجام آنرا داريد به تشريفات مجالس بسپاريد.

 

به طور كلي مواردي كه تشريفات و خدمات مجالس بايد به عروس و داماد ها ارائه دهند و در آن خصوص آنها را راهنمايي كنند در مقاله اي با نام تشريفات مجالس راهنماي عروس دامادها توسط تشريفات عروسي ملل تهيه شده كه مطالعه آن در انتخاب هرچه بهتر موسسه خدمات مجالس كمك خواهد كرد 


برچسب: باغ عروسي، سفره عقد، خدمات مجالس، تشريفات عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۴:۴۵ توسط:admin موضوع:

اولين اقدامات برگزاري مراسم عروسي چيست؟

انتخاب تاريخ برگزاري عروسي اولين قدم براي برگزاري هر مراسم عروسي مي باشد. برگزاري مراسم عروسي به ياد ماندني در گرو انتخاب بهترين تشريفات عروسي در تهران است. اولين سوالي كه براي هر زوجي پيش مي آيد قيمت تشريفات عروسي، انتخاب تشريفات عروسي با قيمت مناسب، خدمات مجالس غرب تهران، خدمات مجالس شرق تهران و... است، حتي انتخاب اولين قدم هم زمان بر مي باشد زيرا بعد از آن نوبت به انتخاب محل برگزاري مراسم عروسي و كارهاي اصلي ديگر است كه هر كدام را مرحله به مرحله بايد پيش ببريم تشريفات ملل براي راهنمايي زوج هاي جوان مقاله اي را با عنوان بهترين زمان مراجعه به تشريفات در نظر گرفته كه كمك زيادي در مديريت زمان و انتخاب مكان مناسب به شما خواهد كرد.

تعيين تاريخ عروسي بسيار مهم است. نخستين چيز براي تعيين اين تاريخ يك تقويم ساده است كه شما را در انتخاب روز مناسب ياري مي‌رساند.

براي اينكه همه چيز با حوصله و سر وقت انجام شود، دست‌كم به شش ماه زمان نياز داريد. خانواده‌هاي ايراني اعياد مذهبي را براي برگزاري مراسم عروسي خوش يمن مي‌دانند. البته يكي از مزاياي آن اين است كه در روز تعطيل خواهد بود و مهمانان همه در مراسم حضور خواهند داشت و اين مورد را هم بايد مد نظر داشته باشيد كه احتمالاً هزينه بيشتري را مجبور باشيد در ايام خاص براي اجاره تالار و باغ پرداخت كنيد. تشريفات و خدمات مجالس در اين روزها سرشان شلوغ است و ممكن است همين امر باعث شود كه نتوانند آن طور كه بايد به شما خدمات لازم را ارائه دهند.

تشريفات ملل يكي از بهترين خرمات مجالس و تشريفات عروسي در تهران مي باشد كه با كادري مجرب و با تجربه در كنار تخصص خود شبي به ياد ماندني را براي شما رقم خواهد زد.


برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، بهترين تشريفات مجالس، باغ عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۷:۵۷ توسط:admin موضوع:

بهترين باغ و تشريفات مجالس

تشريفات عروسي ملل نكاتي را كه به شما كمك مي‌كند چگونه بهترين باغ عروسي و تشريفات مجالس عروسي راپيدا كنيد برايتان در اينجا آورده تا بهترين انتخاب را داشته باشيد. 

 

مسئله‌اي كه بايد به آن توجه داشته باشيد، موقعيت تالار و باغ و دسترسي به آن است. بايد به اين فكر كنيد كه مهمانان شما چگونه به اين مكان خواهند آمد. گذاشتن كروكي در كارت عروسي كار آنها را تسهيل مي‌كند.  نزديكي اين مكان به آتليه عكاسي و آرايشگاه عروس، تعداد مهمانان، رختكن لباس براي خانم‌ها و اتاق بازي براي بچه‌ها، جاي پارك ماشين مهمانان، هزينه ورودي تالار و باغ عروسي، كيفيت غذا و پذيرايي هر يك به نوبه خود از اهميت ويژه اي برخوردار هستند كه بايد مورد توجه قرار گيرند.

 

اين مسئله بسيار مهم است كه مديريت همه مواردي كه در اين مقاله ذكر شده با شماست ولي اگر بخواهيد مي توانيد با انتخاب تشريفات عروسي با تجربه با كادري مجرب از همه اين مسئوليت ها آسوده باشيد خدمات مجالس تمام كارهاي ضروري مراسم مانند ديزاين، شمع آرايي، گل آرايي، موزيك، نورپردازي و پذيرايي و ... را به بهترين شكل براي شما انجام خواهد داد تشريفات ملل با سالها تجربه و تخصص در امر تشريفات عروسي، همايش ها، سمينارها، جشن نامزدي و تولد بهترين خدمات را با بالاترين كيفيت در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه خواهد داد.


برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، باغ عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۱:۳۶ توسط:admin موضوع:

برگزاري مراسم عروسي در باغ يا تالار؟

سپردن برگزاري مراسم عروسي به خدمات مجالس يا تشريفات مجالس عروسي يعني اينكه مسئوليت بسياري از كارها از عهده شما خارج و به گردن آنها مي‌افتد. البته انتخاب باغ و سالن عروسي يا تالار خود مقوله‌اي جداگانه است كه در ادامه نكاتي را آورده‌ايم، باشد كه شما را در انتخاب ياري رساند.

بهتر است در زمان اجاره تالار يا سالن عروسي به فصل نيز توجه داشته باشيد. انتخاب باغ عروسي براي فصل‌هاي بهار و تابستان لذت بخش‌تر خواهد بود. اما تالارها با داشتن سيستم گرمايش و سرمايش مناسب در هر چهار فصل امكانات لازم را دارند.

 

باغ‌ها معمولاً در خارج شهر هستند و سالن‌ها در داخل شهر. طي كردن مسافت طولاني براي رسيدن به محل براي مهمانان گاهي سخت است. خارج شهر ترافيك ندارد، ولي پيدا كردن مكان براي مهمانان گاهي با سردرگمي همراه است كه با دادن كروكي به آنها اين مشكل رفع مي‌شود. ولي مشكل تالارهاي داخل شهر نيز ترافيك خيابان‌ها است كه در انتخاب تالار بايد مد نظر قرار بگيرد. چه باغ را براي خودتان در نظر مي‌گيريد چه تالار، به محل پارك ماشين مهمانان نيز بيانديشيد. براي انتخاب محل مناسب برگزاري مراسم عروسي به خيلي از نكات بايد توجه داشته باشيد كه تشريفات ملل همه اين موارد را در مقاله باغ بهتر است يا تالار؟ به طور كامل توضيح داده است. 

به طور كلي انتخاب تشريفات مجالس با سابقه كمكي بسيار زيادي در برگزاري مجالس عروسي خواهد كرد شما مي توانيد همه مسئوليت مراسم خود را با خيالي آسوده به تشريفات ملل با سال ها تجربه و تخصص در امر تشريفات و خدمات مجالس بسپاريد تا شبي رويايي و خاطره انگيز را براي شما به ارمغان بياورند.


برچسب: باغ عروسي، تشريفات مجالس عروسي، مراسم عروسي، خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۰۸:۳۶ توسط:admin موضوع:

آخرين مدل كيك عروسي در سال 2017

انتخاب كيك عروسي يكي ديگر از مشغله هاي فكري عروس دامادها است كه يك تشريفات عروسي حرفه اي در اين راستا هم مي تواند بهترين كمك را به شما برساند.تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل با ارائه توضيحات زير شما را در اين امر ياري مي نمايد.

كيك عروسي پرنس ويليام، مدل كيك عروسي جديد، كيك عروسي ايراني همه با زحمت و تخصص ويژه اي طراحي و پخته شدند. مدل كيك نامزدي، مدل كيك عروسي يك طبقه، كيك عقد كنان، كيك دو طبقه نامزدي همه بايد مناسب مراسم مورد نظر باشند.

استفاده از هريك از تزئينات با توجه به نوع كيك قيمت كيك عروسي را تعيين مي كند. گل ها از معمول ترين تزيينات بر روي كيك ها هستند كه با توجه به نوع و رنگ قيمت هاي متفاوتي دارند. سفارش كيك عروسي در تهران با توجه به محلي كه سفارش مي دهيد و تعداد طبقات كيك، مدل انتخابي شما و وزن نهايي مشخص مي شود.

استفاده از روكش هاي طلا و يا طرح هايي عجيب و غريب از كيك ها شهودي بر اين مطلب است كه كيك عروسي 2016 و كيك عروسي 2015 بيشتر بر اين اساس طراحي مي شدند

آخرين مدل كيك عروسي چه ويژگي هايي دارد؟

مدل كيك عروسي شيك به شكل هاي گوناگوني در سراسر دنيا سرو مي شوند كه هركدام نشان دهنده سليقه و ذوق طراح و سفارش دهندگان آن ها هستند. 

استفاده از فوندانت در ديزاين كيك امروزه بسيار معمول شده است و قنادي هاي زيادي هستند كه طرح هاي مختلف و زيبايي را با استفاده از اين ماده بر روي كيك ها مي زنند. همچنين كيك هاي گيپوري نيز مد شده اند كه طرح هاي جالب توجهي دارند و مانند لباس هاي مجلل رنگارنگ هستند.

تشريفات و خدمات مجالس ملل با سال ها تجربه در زمينه برگزاري مجالس عروسي، ارائه خدمات مجالس و باغ هاي عروسي  به بهترين شكل شما را در داشتن شبي خاظره انگيز براي عروسيتان ياري مي كند. اين مجموعه با تكيه بر آخرين ژورنال هاي روز و همكاري قنادي هاي معتبر در سطح شهر زيباترين و لاكچري ترين كيك هاي عروسي را براي شما طراحي مي كند.برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كيك عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۴:۴۴ توسط:admin موضوع:

آخرين مدل كيك عروسي در سال 2017

انتخاب كيك عروسي يكي ديگر از مشغله هاي فكري عروس دامادها است كه يك تشريفات عروسي حرفه اي در اين راستا هم مي تواند بهترين كمك را به شما برساند.تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل با ارائه توضيحات زير شما را در اين امر ياري مي نمايد.

كيك عروسي پرنس ويليام، مدل كيك عروسي جديد، كيك عروسي ايراني همه با زحمت و تخصص ويژه اي طراحي و پخته شدند. مدل كيك نامزدي، مدل كيك عروسي يك طبقه، كيك عقد كنان، كيك دو طبقه نامزدي همه بايد مناسب مراسم مورد نظر باشند.

استفاده از هريك از تزئينات با توجه به نوع كيك قيمت كيك عروسي را تعيين مي كند. گل ها از معمول ترين تزيينات بر روي كيك ها هستند كه با توجه به نوع و رنگ قيمت هاي متفاوتي دارند. سفارش كيك عروسي در تهران با توجه به محلي كه سفارش مي دهيد و تعداد طبقات كيك، مدل انتخابي شما و وزن نهايي مشخص مي شود.

استفاده از روكش هاي طلا و يا طرح هايي عجيب و غريب از كيك ها شهودي بر اين مطلب است كه كيك عروسي 2016 و كيك عروسي 2015 بيشتر بر اين اساس طراحي مي شدند

آخرين مدل كيك عروسي چه ويژگي هايي دارد؟

مدل كيك عروسي شيك به شكل هاي گوناگوني در سراسر دنيا سرو مي شوند كه هركدام نشان دهنده سليقه و ذوق طراح و سفارش دهندگان آن ها هستند. 

استفاده از فوندانت در ديزاين كيك امروزه بسيار معمول شده است و قنادي هاي زيادي هستند كه طرح هاي مختلف و زيبايي را با استفاده از اين ماده بر روي كيك ها مي زنند. همچنين كيك هاي گيپوري نيز مد شده اند كه طرح هاي جالب توجهي دارند و مانند لباس هاي مجلل رنگارنگ هستند.

تشريفات و خدمات مجالس ملل با سال ها تجربه در زمينه برگزاري مجالس عروسي، ارائه خدمات مجالس و باغ هاي عروسي  به بهترين شكل شما را در داشتن شبي خاظره انگيز براي عروسيتان ياري مي كند. اين مجموعه با تكيه بر آخرين ژورنال هاي روز و همكاري قنادي هاي معتبر در سطح شهر زيباترين و لاكچري ترين كيك هاي عروسي را براي شما طراحي مي كند.برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كيك عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۴:۳۱ توسط:admin موضوع:

آخرين مدل كيك عروسي در سال 2017

انتخاب كيك عروسي يكي ديگر از مشغله هاي فكري عروس دامادها است كه يك تشريفات عروسي حرفه اي در اين راستا هم مي تواند بهترين كمك را به شما برساند.تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل با ارائه توضيحات زير شما را در اين امر ياري مي نمايد.

كيك عروسي پرنس ويليام، مدل كيك عروسي جديد، كيك عروسي ايراني همه با زحمت و تخصص ويژه اي طراحي و پخته شدند. مدل كيك نامزدي، مدل كيك عروسي يك طبقه، كيك عقد كنان، كيك دو طبقه نامزدي همه بايد مناسب مراسم مورد نظر باشند.

استفاده از هريك از تزئينات با توجه به نوع كيك قيمت كيك عروسي را تعيين مي كند. گل ها از معمول ترين تزيينات بر روي كيك ها هستند كه با توجه به نوع و رنگ قيمت هاي متفاوتي دارند. سفارش كيك عروسي در تهران با توجه به محلي كه سفارش مي دهيد و تعداد طبقات كيك، مدل انتخابي شما و وزن نهايي مشخص مي شود.

استفاده از روكش هاي طلا و يا طرح هايي عجيب و غريب از كيك ها شهودي بر اين مطلب است كه كيك عروسي 2016 و كيك عروسي 2015 بيشتر بر اين اساس طراحي مي شدند

آخرين مدل كيك عروسي چه ويژگي هايي دارد؟

مدل كيك عروسي شيك به شكل هاي گوناگوني در سراسر دنيا سرو مي شوند كه هركدام نشان دهنده سليقه و ذوق طراح و سفارش دهندگان آن ها هستند. 

استفاده از فوندانت در ديزاين كيك امروزه بسيار معمول شده است و قنادي هاي زيادي هستند كه طرح هاي مختلف و زيبايي را با استفاده از اين ماده بر روي كيك ها مي زنند. همچنين كيك هاي گيپوري نيز مد شده اند كه طرح هاي جالب توجهي دارند و مانند لباس هاي مجلل رنگارنگ هستند.

تشريفات و خدمات مجالس ملل با سال ها تجربه در زمينه برگزاري مجالس عروسي، ارائه خدمات مجالس و باغ هاي عروسي  به بهترين شكل شما را در داشتن شبي خاظره انگيز براي عروسيتان ياري مي كند. اين مجموعه با تكيه بر آخرين ژورنال هاي روز و همكاري قنادي هاي معتبر در سطح شهر زيباترين و لاكچري ترين كيك هاي عروسي را براي شما طراحي مي كند.برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كيك عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۴:۱۹ توسط:admin موضوع:

آخرين مدل كيك عروسي در سال 2017

انتخاب كيك عروسي يكي ديگر از مشغله هاي فكري عروس دامادها است كه يك تشريفات عروسي حرفه اي در اين راستا هم مي تواند بهترين كمك را به شما برساند.تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل با ارائه توضيحات زير شما را در اين امر ياري مي نمايد.

كيك عروسي پرنس ويليام، مدل كيك عروسي جديد، كيك عروسي ايراني همه با زحمت و تخصص ويژه اي طراحي و پخته شدند. مدل كيك نامزدي، مدل كيك عروسي يك طبقه، كيك عقد كنان، كيك دو طبقه نامزدي همه بايد مناسب مراسم مورد نظر باشند.

استفاده از هريك از تزئينات با توجه به نوع كيك قيمت كيك عروسي را تعيين مي كند. گل ها از معمول ترين تزيينات بر روي كيك ها هستند كه با توجه به نوع و رنگ قيمت هاي متفاوتي دارند. سفارش كيك عروسي در تهران با توجه به محلي كه سفارش مي دهيد و تعداد طبقات كيك، مدل انتخابي شما و وزن نهايي مشخص مي شود.

استفاده از روكش هاي طلا و يا طرح هايي عجيب و غريب از كيك ها شهودي بر اين مطلب است كه كيك عروسي 2016 و كيك عروسي 2015 بيشتر بر اين اساس طراحي مي شدند

آخرين مدل كيك عروسي چه ويژگي هايي دارد؟

مدل كيك عروسي شيك به شكل هاي گوناگوني در سراسر دنيا سرو مي شوند كه هركدام نشان دهنده سليقه و ذوق طراح و سفارش دهندگان آن ها هستند. 

استفاده از فوندانت در ديزاين كيك امروزه بسيار معمول شده است و قنادي هاي زيادي هستند كه طرح هاي مختلف و زيبايي را با استفاده از اين ماده بر روي كيك ها مي زنند. همچنين كيك هاي گيپوري نيز مد شده اند كه طرح هاي جالب توجهي دارند و مانند لباس هاي مجلل رنگارنگ هستند.

تشريفات و خدمات مجالس ملل با سال ها تجربه در زمينه برگزاري مجالس عروسي، ارائه خدمات مجالس و باغ هاي عروسي  به بهترين شكل شما را در داشتن شبي خاظره انگيز براي عروسيتان ياري مي كند. اين مجموعه با تكيه بر آخرين ژورنال هاي روز و همكاري قنادي هاي معتبر در سطح شهر زيباترين و لاكچري ترين كيك هاي عروسي را براي شما طراحي مي كند.برچسب: تشريفات عروسي، خدمات مجالس، كيك عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۴:۰۰ توسط:admin موضوع: